Свято традиційно провели студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA), пишуть Версії з посиланням на Галку.

«Магічна і добра «Лікарня для ведмежат» була присвячена дню Святого Миколая, — розповідають організатори. — Нас відвідало надзвичайно багато дітей із батьками. Ми сподіваємося, вони отримали лише позитивні і теплі емоції, корисну інформацію.

А головне — набралися сміливості, пройшовши всю «Лікарню для ведмежат». Ведмедики успішно вилікувані і вдячні нашим маленьким лікарям.»

А завдяки «Майстерні карамелі», що допомогла в організації цієї лікарні, діти отримали солодкі подарунки.

Довідково. «Лікарня для ведмежат» створена для того, щоб у вигляді гри допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», бар’єр між дитиною і лікарем. Усі охочі дітлахи мали змогу стати медиками та обстежити іграшкових ведмедиків.

У «Лікарні для ведмежат» маленькі лікарі збирали анамнез недуги та пробували себе у ролі різних спеціалістів: стоматологів, педіатрів, травматологів, окулістів, лорів і т.д. Після повного медогляду кожен учасник отримав сертифікат, який засвідчує, що він успішно полікував ведмежат і більше не боїться лікарів.