Мама для котиків. В Івано-Франківську пес вигодовує двох кошенят. Унікальність ситуації – в тому, що собака ще жодного разу не мала потомства.

Про це пишуть Версії з посиланням на Надзвичайні новини.

Виявляється: молоко у деяких тварин може з’явитися через милосердя. А ви – не знали, що й так буває? Трьохрічна Ніка до свого маленького кошеняти сторонніх не підпускає. Хоча сама вона – метис лабрадора і лайки. Раніше з котами особливо не ладнала, – розповідає її господар Назар. Він кілька днів тому підібрав на вулиці двох голодних та кошенят. І собака одразу їх прийняла за своїх малюків. А от малі пухнастики велику мачуху спочатку – не сприйняли. Проте, вже за кілька годин між ними – суцільна любов. Назар не повірив власним очам. Його Ніка стала мамою для кошенят. Собака вигодовує їх власним молоком! Хоча своїх цуциків ще ніколи не мала. Тепер Ніка, як справжня мама, просто не відходить від малюків А ось з іншими котами Ніка поводиться, як і належить собакам. На дух їх не переносить.

Занепокоєний господар показав тварин ветеринарам. Фахівці – заспокоюють. Собаче молоко кошенятам посмакувало. І проблем зі здоров’ям у них не буде. Тим паче, такі випадки – непоодинокі. Тварини нерідко добріші за людей. І незважаючи на відсутність власних цуценят, вони через таку милосердність можуть самі викликати у себе молоко. Але залишити у себе кошенят Назар не може. Одного – уже забрали люди. А ще один сіренький малюк ще чекає на добру сім’ю