Нагадаємо, Марш миру проводять 13 років поспіль. На центральній площі в Римі збираються небайдужі віряни і вирушають до Ватикану на площу Св. Петра, де спільно моляться за країни, де розв’язані військові конфлікти. В Івано-Франківську віче та Марш провели за ініціативи спільноти святого Егідія, пише Галицький кореспондент.

«Сьогодні Марш миру відбувається у більш як 20-ти країнах і у понад 40-ка містах світу. Основним закликом є те, що люди звикають до війни і насильства, як приклад Україна, ми вже протистояння сприймаємо, як норму, насправді – це страждання і смерть. Тому найпершим нашим кроком має бути молитва», – переконаний духівник спільноти св. Єгідія о. Ярослав Рохман. На Вічевому майдані зібралося небагато охочих долучитися до Маршу миру. Таку кількість учасників священик трактує, як прояв байдужості: «Багато людей вважають що треба робити грандіозні кроки, щось незвичайне, а ми вважаємо – надзвичайним є молитва. Ми починаємо рік рухом, ми виходимо із свого світогляду та просимо мир для усіх».

Завершили Марш миру у Катедральному соборі, де усі учасники помолилися за кожну країну, за мир у світі, в Україні та серцях.