Зокрема мова йшла і про автобус №27, який курсує за маршрутом м-н “Каскад” – вулиця Пулюя, та згідно з реформуванням міської транспортної мережі, перейшов на баланс “Електроавтотрансу”, передають Версії з посиланням на Фіртку.

Міський голова Руслан Марцинків зауважив, що з цим маршрутом виникли проблеми.

Ці слова підтвердив і Михайло Смушак, мовляв на маршрут мало вийти п’ть великогабаритних автобусів, натомість вийшло лише два.

Відтак, запитати чому так сталось вирішили у директора КП “Електроавтотранс” Леоніда Яковця.

«На цей маршрут потрібні великогабаритні автобуси. Їх у нас немає. Тільки 31 грудня о 10:07 на засіданні міськвиконкому стало відомо, що тепер за 27-ий маршрут відповідаємо ми», – констатував Леонід Яковець.

Урім того він висловив думку, що реформу руху міського громадського транспорту треба було робити дещо пізніше.

«Ми зробили те, що й Львів. Вони теж у свій час розпочали реорганізацію транспортної системи у січні. Через морози не виїжджає значна кількість транспорту. Завести дизель при двадцятиградусному морозі без відповідного обслуговування неможливо», – зауважив Яковець.

Втім Михайло Смушак зазначив, що про 27-ий маршрут “Електроавтотранс” знав три місяці тому.

Окрім цього, як відмітив мер, завдання транспортної реформи має два напрямки: залучення великогабаритного транспорту для розгрузки центральної частини міста та розвиток комунального підприємства “Електроавтотранс”.

«Підприємство має вдосконалювати не тільки тролейбусну мережу, а й ту, де працювали раніше приватні перевізники. Ви не можете бути залежні від приватників», – відмітив міський голова.

«Мені здається, що у КП “Електроавтотранс” пора вливати молоду кров. Зайдіть до мене після наради», – додав Марцинків.

«Ваша воля», – відповів Леонід Яковець.