Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ міжнародний аеропорт"

Тому хоче повернути летовище у власність міста. На оперативній нараді Руслан Марцінків висловив свою стурбованість станом аеропорту міста Івано-Франківська, пишуть Версії.

«Ми бачимо, що діється з міським аеропортом. Ми, до речі, готові навести з ним порядок. Давайте підготуємо лист на обласну раду», – дав розпорядження мер.

Нагадаємо, у 2002 році аеропорт був переданий у комунальну власність, і його спочатку орендувало ПП «Явсон», а з 2005-го — ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття», договір з яким закінчився 2013 року.

У березні 2010 ТзОВ «Скорзонера» виграла право на концесію аеропорту терміном на 30 років у ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Потім в ЗМІ зявилась інформація, що компанія «Скорзонера», яка володіє гірськолижним курортом «Буковель», планує вкласти 20 мільйонів гривень в Івано-Франківський аеропорт. Однак досі цих інвестицій не надійшло.

Тому свої претензії мер адресував саме представникам «буковельських олігархів».

«Зараз вже міжнародну ліцензію забирають. До нас літаки не зможуть літати міжнародні. Ryanair хотів зайти в Україну – так хто тут дасть?! Про які інвестиції говоримо?», – відмітив Руслан Марцінків.