martsinkiv
 Андрій Чайківський, заступник начальника відділу програмного та комп’ютерного забезпечення, повідомив, що зараз у системі електронного документообігу зареєстровано 118 користувачів.

Зокрема програму встановлено у 116 відділах та управліннях. За його твердженнями, впровадження СЕД дозволяє економити кошти, швидше опрацьовувати документи та не витрачати кошти на заправку картриджів та папір, пишуть Версії.

Руслан Марцінків сподівається, що всі керівники навчаться користуватися програмою, адже він сам недавно там зареєструвався і вже встиг відправити своїм підлеглим деякі розпорядження. На його думку, це економить дуже багато часу.

«З 1 листопада система має працювати. До цього часу усі мають навчитися користуватися нею. Щоб по відпустках не ходили і по закордонах не їздили! У відпустку нікого не пускати, оголошуємо мораторій на виїзд, – оголосив мер на оперативній нараді. – Подивіться по відділах, в кого немає комп’ютера. А не вміють користуватися ним – заяву на стіл, хай молоді приходять на роботу. Поки що хай з дому принесуть комп’ютери, поки ми не купимо. Ігри ж всі навчилися грати».