Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Фінансують їх встановлення місцеві підприємці, які взяли в міста землю в оренду.

Так напередодні були встановлені паркомати на вулиці Лесі Українки та Шопена, – пишуть Версії.

Ще раніше запрацював паркомат у першій паркувальній зоні, де оператором є Микола Гавриляк.

На виконкомі знову обговорили це питання, оскільки плата за паркування у першій зоні викликала чимало дискусій та обурень зі сторони франківців, які працюють в історичній частині міста.

«Ми отримуємо податок з кожного квадратного метра. Мова йде про підприємців, які брали участь у конкурсі і виграли на конкурсних засадах. Тепер з оренди вони нам платять податок з кожного метра квадратного, незалежно, яка в них фінансова діяльність. Так, як колись сплачували комунальні підприємства, – прокоментував Руслан Марцінків. – Ми по-хорошому «нагнули» підприємців, щоби вони профінансували паркомати, повертали кошти до бюджету. Конкурс був чесний, всі могли взяти участь».

Нагадаємо, ще 9 серпня міська влада провела конкурс на встановлення паркоматів у центральній частині міста. Було запропоновано 3 лоти: лот №1 — парковки в історичному центрі, розраховані на 68 паркомісць: частина площі Ринок, Базарна-Старозамкова, Галицька (від Новгородської до ресторану «Франко»); Лот №2 — 14 майдачників на 263 паркомісця: вул. Грушевського, вул. Незалежності, вул. Дністровська, вул. Вагилевича, вул. Галицька тощо; Лот №3 — 11 майданчиків на 233 місця: площа Міцкевича, вул. Лесі Українки, Привокзальна площа, вул. Шопена, вул. Тичини, Північний Бульвар і т.п.
Переможцем першого лоту став підприємець Микола Гавриляк (він же був і єдиним претендентом). Другий лот отримала юридична особа «Ярко-ІФ», третій лот — приватний підприємець Катамай Т.В.

У міський бюджет від першої паркувальної зони надходитиме 10% від загальної суми, від другої — 5%, від третьої — 16% із доходів підприємців.
Вартість паркування у центрі (лот №1) — 10 грн/год. У паркувальних зонах №2 і №3 — 3 грн/год.