Звичайно, я проти будь-яких відносин не лише з окупованими територіями, а й країною-агресором – Росією. Адже на такій торгівлі, як і на війні, найбільше наживаються олігархи, які й фінансують проросійських бойовиків. З цим питанням треба звертатися до Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Адже це у повноваженнях державної влади – припинити будь-які дипломатичні стосунки з країною, яка проливає кров українців кожного дня. Законопроект про заборону торгівлі з окупантами, який зареєстрований депутатами-свободівцями у раді ще у 2014 році й чомусь досі залишається без розгляду.

Тому раджу депутатам , які вже тиждень проводять такі акції під стінами міської ради, висувати свої вимоги під стінами українського парламенту, як це робив я зі своїми побратимами-націоналістами 22 лютого на Марші Національної Гідності.

Адже “Національний корпус”, “Свобода” і “Правий сектор” бачать єдиний шлях порятунку: об’єднання активної громади, добровольчого руху та всіх націоналістів довкола конкретних і практичних вимог.

Наш ультиматум владі, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану:
– Негайно припинити соціальний ‒ ціновий, тарифний та пенсійний ‒ пограбунок!
– Припинити “прихватизувати” стратегічні та прибуткові підприємства!
– Не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею!

Зупинити торгівлю з т. зв. “Д-ЛНР” торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. “особливого статусу Донбасу”, – написав Руслан Марцінків.