Порушники не реагували на багаторазові зауваження та попередження парульних, які приїхали на місце пригоди, та продовжували вчиняти протиправні дії, повідомляє прес-служба патрульної поліції Івано-Франківська.

Під час конфлікту один з порушників кілька разів ударив патрульного в лице. Тоді патрульний застосував спецзасіб – газовий балончик “Терен 4М”, але й на це чоловік не зреагував. З метою припинення правопорушення інспектор патрульної поліції оголив табельну вогнепальну зброю та здійснив один постріл угору.

Поліціанти затримали трьох чоловіків, які чинили їм опір. Один з них, який вдарив поліцейського – 31-річний уродженець Тлумацького району. За протиправні дії затриманим загрожує кримінальна відповідальність.

Патрульного шпиталізували. Згідно з попереднім діагнозом, у нього закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і перелом кісток носа.

Всі матеріали справи, включно з відеозаписами з нагрудних відеореєстраторів патрульних, Управління патрульної поліції Івано-Франківська передало слідчим для встановлення обставин справи. Триває слідство.