Відпочинковий комплекс "Сяйво Карпат"Відпочинковий комплекс “Сяйво Карпат”

Також фахівці Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звернулися з відповідною заявою до суду, повідомили у прес-службі відомства. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Працівники Держпродспоживслужби склали протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства та направили матеріали до ГУ Національної поліції щодо порушення кримінальної справи.

Проведення комплексу протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.

“За результатами обстежень даного закладу, проведених спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, було виявлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху”, – повідомили у Держпродспоживслужбі в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, 25 липня з підозрами на отруєння госпіталізовано 13 потерпілих, з них 11 іноземців, які перебували у відпочинковому закладі “Сяйво Карпат” в селі Красноїлля Верховинського району. У поліції ще до результатів аналізів чомусь поспішили повідомити, що туристи отруїлися власними продуктами. 26 липня кількість хворих збільшилася до  37 хворих, з них – 30 дітей. Сьогодні майже всіх виписали.

Як виявилось, відпочинковий заклад “Сяйво Карпат” не зареєстрований як оператор з надання послуг громадського харчування та не має документів на походження продуктів. Заклад належить  родині голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка.

Читайте по темі: 

Як на Верховинщині за державні кошти екс-регіонали розбудовують свій бізнес?