Результат пошуку зображень за запитом "укрнафта"

 

Місто Долина. Біля пішохідного переходу збираються люди – співробітники “Укрнафти”. Рівно о 12 виходять на дорогу. Проїзд перекривають відразу в декількох місцях.

Пікетувальники кажуть – прийшли, тому що категорично проти модернізації, яку розпочала компанія на їх підприємствах. Про це пишуть Версії з посиланням на Подробності.

“Роблять сервісні компанії. Кілька людей вже розтягують свердловини, там депутати наші”, – говорить Світлана Зварич, працівник нафтогазовидобувного управління “Долинанафтогаз”.

Офіційно про реорганізацію розповідають учасники акції – їм ніхто не повідомляв. Але вже змушують писати заяви – про переведення в інші структури.

“Ми вас переведемо в сервісну компанію з випробувальним терміном на три місяці. Що буде, через три місяці, як люди погодяться? А що буде з рештою людей? Це все робиться по-тихому. Незаконно. Вони знають, що буде опір великий”, – каже Оксана Родбауер, інструктор профкому нафтогазовидобувного управління “Долинанафтогаз”.

Люди впевнені – ця реорганізація – всього лише привід, щоб просто знищити галузь.

“Всі говорять, що це не буде скорочення, так як це буде реструктуризація шляхом пропозиції інших робіт в структурі десь, але не тут. Тому що тут не буде необхідності в такій кількості працівників. Галузь довели до цього, за роки правління групи приват не виділялися кошти,  не інвестувалися в розвиток “, – говорить Володимир Дячук, інженер-програміст.

За планом модернізації – з 22 філій, які зараз входять до складу Укрнафти, залишити хочуть всього шість. До першого липня – фактично зникне Прикарпатське управління бурових робіт. Його об’єднають з більш дрібними.

“І та реструктуризація, яку проводить пан Ролінг. Чесно кажучи, ця банда вже працює у нас 15 років і доводять до того, що ми припинимо своє існування. Тобто об’єднують нафтогазопереробної підприємства заводи об’єднують те, що не повинно об’єднуватися”, – говорить Володимир Смарілів, голова первинної профспілкової організації НГВУ Долинанафтогаз.

У профспілці кажуть, після такої реструктуризації близько двох тисяч людей залишаться без роботи. Але люди готові боротися. Кажуть, сьогоднішня акція – попереджувальна. Уже завтра збираються їхати в Київ.