З'явилися фото масштабної пожежі у Долині (ФОТО)

 Вчора ввечері до долинських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу мансардного поверху та покрівлі 5-типоверхового житлового будинку по вулиці Обліски в місті Долина.

Через сильне задимлення в приміщенні, рятувальникам довелося гасити пожежу в складі 9 ланок газодимозахисної служби. Гасіння загорання ускладнювалося сильним вітром та складним планування мансардних приміщень.

0 23:45 год. пожежу локалізовано, а о 01:30 – ліквідовано.На щастя, ніхто з мешканців будинку не постраждав.http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/pozhezha1.jpg

Причина виникнення пожежі встановлюється. Загалом до гасіння пожежі було залучено підрозділи Долинського та Калуського гарнізонів в кількості 76 чоловік на 15 одиницях техніки.http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/pozhezha-4.jpg

 

Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС. На місці пожежі працює мобільна оперативна група Управління ДСНС в області під керівництвом начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/pozhezha-5.jpg