Про це повідомив адвокат Олег Голубничий. Підставою для звернення, на думку адвокатів, є чисельні порушення прав дитини та матері.

«Попри рішення Вищого спеціалізованого суду, яким остаточно  визначено місце проживання Даниїла Бойчука разом із матір’ю Іриною Угринчук, батько та бабуся дитини не віддають його матері та перешкоджають побаченням, окрім того, намагаються затягнути розгляд справи про відібрання дитини від батька в примусовому порядку», – наголошує пан Голубничий. Про це пишуть Версії з посиланням на Бріз.
Він також нагадав, що в матеріалах судової справи “про визначення місця проживання дитини” є суперечливі картки виїзду бригад швидкої медичної допомоги від 10 грудня 2014 року, одну з яких викликав Рустам Бойчук, і яка, з його слів, фіксувала «різана рана зап’ястя, алкогольне сп’яніння легкого ступеня» матері, а друга, яку викликала Ірина Угринчук, не бачила «порізаних вен» та ставила позитивний діагноз. Суди трьох інстанцій, які розглядали дану справу, звернули увагу на “неоднозначний” характер даних доказів та надали їм належну оцінку.
«У нас є підстави говорити про можливі фальсифікації Рустамом Бойчуком медичного стану матері дитини. Однак остаточне рішення буде прийнято слідчими органами та судом», – заявляє Олег Голубничий.
Також в матеріалах справи є інший документ, підписаний Рустамом Бойчуком, зокрема, картка виїзду бригади швидкої від 23 грудня 2014 року, де йдеться про «передозування Сонмілом» Ірини.
Сама Ірина Угринчук рішуче відкидає подібні звинувачення і говорить про те, що це було зроблено навмисно. Зараз вона працює заступником директором компанії, яка продає будівельні матеріали, займається легкою атлетикою та планує отримати третю вищу освіту.