militsija

Під час спілкування з правоохоронцями, 25-річна жінка зізналась, що народила немовля в домашніх умовах. Свій вчинок пояснює тим, що чоловік не зрозумів її, оскільки у них це вже п’ята дитина, тож вирішила позбутися її. Обмотавши в жіночий халат, поставила в коробку та ходила вулицях міста, шукала, де залишити дитину, повідомляє СГЗ УМВС в області.

На одній із вулиць горе-матір побачила приватний будинок, вікна якого були відчинені, тож непомітно залишила дитину мешканцям цього будинку.

Відтак новонароджене маля побачили люди, які проживали поруч у будинку, та викликали швидку допомогу. Лікарі дитину оглянули та доправили у пологовий будинок. Медики кажуть, що стан здоров’я новонародженого хлопчика задовільний, загроз життю немає.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч .2 ст. 135 (Залишення в небезпеці) КК України. Проводиться комплекс слідчих дій, у ході яких буде встановлено, чи це був у жінки родовий психоз, чи просто стрес. Уже пізніше комісія по захисту прав дітей буде вирішувати подальшу долю дитини.