Галицька районна рада вже двічі більшістю голосів приймала рішення про звільнення Мирона Матейка із займаної посади, однак районний суд щоразу визнавав дії районної ради неправомірними, пишуть Ліхтарі.

Активісти ГО “Галич “Майдан” сьогодні, в річницю Революції Гідності, вирішили продемонструвати своє невдоволення діями судді Максимчина.

Активісти спочатку проїхалися вулицями районного центру автомобілями з національними прапорами, привертаючи увагу галичан сигналами клаксонів. Пізніше вони зупинилися біля приміщення районного суду, де підпалили шини у металевих бочках. До приміщення суду також доправили сміттєвий контейнер, у який, за словами активістів, планувалося помістити суддю Максимчина. Активісти також закупили лоток яєць, щоб закидати ними суддю, якщо він вийде з приміщення, вхід до якого охороняли близько десятка міліціонерів. Однак суддя Максимчин сьогодні вранці поїхав на нараду до Івано-Франківська.

“Він знехтував думкою 49 депутатів районної ради та громади району. Цією акцією ми протестуємо не лише проти двох людей, а проти всієї системи та корупції. І на цьому ми не зупинимось. Практика з головним лікарем показала, що уся процедура займає дуже багато часу та фінансових затрат”, – зазначає активіст ГО “Галич “Майдан” Аріна Сивак.

Сьогодні о 16:00 на майдані Різдва у Галичі має відбутися віче з нагоди відзначення річниці Революції Гідності. З достовірних джерел “Ліхтарям” стало відомо також про те, що одночасно з вічем на майдані відбудеться позачергова сесія районної ради, де уже вкотре слухатиметься питання про звільнення Мирона Матейка з посади головного лікаря КЗ “Галицька ЦРЛ”.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/3/other/3_0b104.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/4/other/4_a748f.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/5/other/5_8ef54.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/6/other/6_9b140.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/7/other/7_16cc9.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/8/other/8_86c2f.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/9/other/9_5af77.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/0/10_43aac.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/2/12_595c8.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/3/13_024f7.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/5/15_8bfbc.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/6/16_92bb5.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/7/17_a4271.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/8/18_770b6.jpg