hrafiti

З метою забезпечення розвитку молодіжних субкультур міста Івано-Франківська в соціально-нормативному напрямку, задля впорядкування графічних зображень в місті із залученням мешканців і молодіжних об’єднань графіті-культури оголошується міський конкурс Івано-Франківського вуличного малюнку.

Ініціатором конкурсу виступає Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, організаторами заходу – виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківський молодіжний міськвиконком та громадська організація «Активна країна».

Відповідно до затвердженого рішенням виконавчого комітету від 16.07.2014 року за № 369 Положення в конкурсі беруть участь молодіжні об’єднання графіті-культури, творчі спілки та окремі особи.

Для зручності в оформленні матеріалів Департаментом підготовлено бланки заяви на конкурс. Зазначені документа в електронній або паперовій формі можна отримати в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства, тел. 3-21-82).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заявку та відсканований ескіз роботи в паперовому та електронному вигляді (формат .jpeg на електронну пошту Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку: dkgmvk@ukr.net), фото виконаних раніше графіті (не менше 2-х). Учасники конкурсу в заявці підтверджують своє авторство на подану роботу.
Визначення учасників та термін проведення конкурсу графіті визначається конкурсною комісією. Визначення переможців конкурсу – у останній день проведення конкурсу графіті.
Основними критеріями конкурсу є: якість виконання графічного малюнку, оригінальність графічного малюнку та тематика графічного малюнку.
Підготовку місць, визначених комісією для конкурсу графіті та придбання матеріалів здійснює Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку.
Підсумки конкурсу визначаються на засіданні комісії. Переможців конкурсу буде нагороджено грамотами виконавчого комітету міської ради та грошовими преміями у розмірі затвердженого рішенням комісії.

Матеріали за встановленою формою просимо подавати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства) до 19.09.2014 року. Телефон для довідок: 3-21-82.