groshi_bagato
Йдеться про базу Нацбанку в м. Яремче, по вул. Грушевського, 7, яку НБУ будує ще з 2010 року.

Замовлено меблі для спалень, тераси, більярдної, зимового саду, рецепції тощо, а також обладнання (протипожежне, замки тощо). У переліку меблів є комплекти індивідуального виготовлення з натуральної деревини ясеня та дуба.

Ціни на окремі позиції в списку Нацбанк у «ВДЗ» не оприлюднив.

Власниками фірми «Житлобуд-І» є Ігор Олійник (96%), Галина Прокопик (3%), трохи менше відсотка лишається нерозподіленою часткою. Олійник є депутатом та екс-головою Івано-Франківської облради, обирався від «Нашої України».

Єдиним конкурентом фірми на тендері стало ПП «ГалКомБуд» Романа Галіпчака. На офіційному сайті фірми «Житлобуд-І» зазначений у списку «Партнери».

Нагадаємо, при голові НБУ Володимиру Стельмаху вартість будівництва «Прикарпаття» було оцінено у 30,66 млн грн., ще 6,00 млн грн. коштували проектні роботи.

Коли НБУ очолив Сергій Арбузов, в серпні 2012 року будівельники отримали замовлення на додаткові роботи вартістю 23,15 млн грн. – Нацбанку знадобилось встановити джакузі, барбекю, каміни, влаштувати зовнішній панорамний ліфт за 530 тис грн. та виконати низку інших робіт. Окрім цього у 2012 р. Нацбанк замовляв коштовні меблі за 2,30 млн грн. (фото з цінами тут і тут), телевізори і іншу побутову техніку за 0,33 млн грн.

Таким чином, як інформують “Наші гроші“, з урахуванням нинішньої закупівлі Нацбанк під керівництвом Валерії Гонтарьовох підняв вартість облаштування бази «Прикарпаття» до 94,47 млн грн.