Британські дослідники встановили, що добрі і щедрі люди частіше за інших зіштовхуються із проблемами серцево-судинної системи, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Фахівці зазначають, що причиною цього є часті серцеві ритми, які викликані постійними співчуттям і переживаннями. За словами фахівців Стокгольмського університету, людина, яка дуже переживає за оточуючих, постійно знаходиться на межі стресу. В результаті цього людина відчуває тривогу. Це може призвести до депресії, а також до інших негативних наслідків для серцево-судинної і нервової системи. Також прийняття якогось роду благодійне рішення викликає в людини переживання.

Фахівці в ході проведених дослідів проаналізували стан двадцяти осіб. З них половина мала досить м’який характер, схильність до щедрості і співпереживання. Інші представляли собою більш логічних, економних індивідів. Фахівці у результаті встановили, що серцево-судинна система другої групи людей відрізняється кращим станом завдяки більш жорсткого характеру.

На роботу головного мозку і серцево-судинної системи також впливає вміння визначати свій серцевий ритм. Люди, які відчувають себе частіше інших недобре, здатні обчислити симптоми захворювання, мають нерівне серцебиття. Це також може призвести до негативних наслідків.