Відомо, що водій стояв за 2-3 метра до пішохідного переходу і на прохання патрульних перепаркувати своє авто відповів відмовою. Пізніше, за словами Міхальця,  під час спілкування з поліцейськими чоловік не виконував їхні законні вимоги та штовхнув патрульного, а його напарницю схопив за руку, а потім кинувся тікати.

 “22 жовтня на вулиці Новгородській патрульні помітили автомобіль Daewoo, який стояв з порушенням ПДР – припаркований ближче, ніж 10 метрів до пішохідного переходу. Поліціанти вирішили поспілкуватися з водієм, але його за кермом не було. Жінка на пасажирському сидінні повідомила, що водієм є її чоловіком і зараз повернеться.

Коли до автомобіля підійшов водій, патрульні винесли постанову за ч.1 ст. 122 КУпАП, але водій відмовився її підписувати. Після того, чоловік вийшов з автомобіля і пішов, з його слів, за чаєм. Поліціанти попросили водія припинити правопорушення та перепаркувати автомобіль, однак чоловік запевняв: якщо на нього вже винесли постанову, то перепарковутись він не буде. Під час спілкування з поліцейськими чоловік не виконував їхні законні вимоги та штовхнув патрульного, а його напарницю схопив за руку, а потім кинувся тікати.

Водія неодноразово попереджали про застосування засобів фізичного впливу та спецзасобів, однак той чинив опір патрульним. Патрульні використали спецзасіб “Терен М4″, а коли під час конфлікту газовий балончик упав на землю, порушник схопив його та направив газ в обличчя поліцейського.

Згодом чоловіка затримали доставили до міського відділу поліції. За опір працівнику правоохоронного органу затриманому чоловікові загрожує кримінальна відповідальність”, – повідомив про подію Начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець.

Міхалець також повідомив, що поліцейські діяли в межах закону і правохоронець, якому водій бризнув газовим батончиком в очі, серйозно не постраждав і скоро приступить до роботи.

 Прес-сектетар патрульної поліції Микола Гурак закликав мешканців Івано-Франківська до виваженості у своїх рішеннях при таких ситуаціях.

“Хочу звернутися до мешканців Івано-Франківська: погляньте на себе збоку. Патрульна поліція діє виключно в рамках закону. Я дякую тим, хто підтримує нас і допомагає нам. Але виглядає , м’яко кажучи, дуже негарно, коли люди, не знаючи обставин, стають не просто на бік порушника, а кричать, що готові розстрілювати патрульних”, – заявив Микола Гурак.

Нагадаємо, в Івано-Франківську натовп хотів розправитись над парою патрульних поліцейських за те, що вони вказали на правопорушення водієві, який припаркувався з порушенням ПДР і був не згоден з правоохоронцями. В підсумку виник конфлікт, в результаті якого один із патрульних отримав ушкодження очей від застосованого водієм газового балончика.