Одним із пунктів порядку денного стало питання “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на бульварі Л.Українки, 37 та вул.О.Кобилянської, 2а у м.Коломия”.

«Враховуючи клопотання обласного комунального підприємства Коломийського міжрайонного бюро технічної інвентаризації, даним проектом рішення пропонується передати нерухоме майно на бульварі Л. Українки 37 та О.Кобилянської 2а, з балансу Коломийської центральної районної лікарні на баланс обласного комунального підприємства Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації. На сьогоднішній день склалась така ситуація, що орендоване приміщення, яке займає Коломийське міжрайонне бюро, їм потрібно звільнити за поданням міської ради міста Коломиї», – розповів начальник управління майна спільної власності територіальних громад області обласної ради Василь Даниш.

Голова обласної ради Олександр Сич відповів, що його турбує коли “до спільного майна області ставляться,  як до “безхозу і кожен хоче його кудись тягнути”.

«Колеги прошу звернути увагу. У даному випадку, коли ми даємо в оренду майно або якісь комунальні установи чи державні, ми даємо за гривню двадцять, а от Коломийська міська рада нашому підприємству бюро інвентаризації здає в оренду майно – мільйон гривень оплата за рік. Тому якщо там є наша власність, то краще бюро перевести в наше майно: переписати кошти, поремонтувати хоча б елементарно. Кожного року той мільйон гривень зможемо вкладати в ремонт нашого майна», – зазначив Олександр Сич.