Під час дискусії у соцмережах у групі «Долина LIVE» 8 кітня 2017 року міський голова Долини Володимир Гаразд заявляв, що для ремонту дорожнього покриття по вулиці Шептицького(яка вже понад рік перебуває у непроїзному стані) необхідне настання більш сприятливих погодних умов, маючи на увазі температуру повітря.  «… Для відновлення дорожнього покриття окрім коштів, ще потрібні теплі погодні умови, хоча б 10-12 гр», – зазначав Гаразд. Температурний режим, про який заявляв мер, вже давно настав. Однак дорога досі не встелена асфальтом.

Вулиця Шептицького станом на 8 квітня 2017 року.

Вулиця Шептицького станом на 11 червня 2017 року.

 

Нагадаємо, асфальтне покриття з дороги по вулиці Шептицького в «старій» Долині зняли через укладення каналізаційних мереж восени 2016 року. Попри публікації в ЗМІ та звернення у соцмережах вулиця більше року перебуває у непроїзному стані, – пишуть Версії.

Під час спілкування з обуреними долинянами в соцмережі, мер заявив, що “… ми все таки, спішити не будемо, а поміняємо на цій вулиці спочатку водогін, добре втрамбуємо основу після суцільних дворічних розкопок, а потім збудуємо традиційним способом дорожнє покриття та тротуари, можливо навіть і бруківку“.

 

Міська рада анонсує зведення каналізаційних мереж на інших вулицях, однак, судячи з коментарів, мешканці побоюються затягування тривалості робіт. Так, як вулиця Шептицького знаходиться у непроїзному стані вже близько року.

У своїй передвиборчій програмі нинішній міський голова Долини Володимир Гаразд неодноразово обіцяв покращити стан доріг міста. Це було і одним із пунктів його передвиборчої програми.