1

На II Міжнародному інвестиційно-економічному форумі “Партнерство та Перспектива” була підписана Угода про Партнерство між Програмою розвитку Організаціі Об’єднаних Націй та Івано-Франківською міською радою.

Представник ПРООН Тетяна Кудіна окреслила перспективи співпраці з Івано-Франківськом. Зокрема, Програма і надалі надаватиме технічну підтримку місту та громадам для реалізації ініціатив щодо енергоефективності, використання біоенергетичних технологій та підтримки ОСББ.

До слова, Франківськ був першим містом, з яким почала співпрацювати ПРООН.

«Наша співпраця з Івано-Франківськом, напевне, ввійде в історію. Це було одне з перших міст,  з яким ми почали співпрацювати в Україні. І ми ніколи не були розчаровані», – заявила Тетяна Кудіна.

 

Нагадаємо, вчора у Франківську розпочався Міжнародний форум партнерських міст.

Для довідки
Програма розвитку ООН (ПРООН) — організація при ООН, створена на підставі резолюції Генеральної Асамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об’єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку.
ПРООН є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, що тісно співпрацює з усіма верствами суспільства та  допомагає країнам розбудовувати спроможність протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, спрямоване на покращення життя кожної людини.
Програма розвитку ООН сприяє підтримці України на шляху сталого людського розвитку, спрямованого на досягнення заможної, демократичної та сильної держави, в якій ніхто не залишається осторонь і враховується думка кожного і кожної.
ПРООН керується Цілями розвитку тисячоліття та Конвенціями ООН, до яких приєдналасяУкраїна. Діяльність програми спрямована на боротьбу із бідністю у сільських районах шляхом впровадження ефективних моделей соціального і економічного розвитку та розвитку навколишнього середовища, а також шляхом підтримки демократичних процесів, установ та мереж.
Програма розвитку ООН допомагає та посилює партнерів на національному та місцевому рівні, які розробляють сталі рішення для забезпечення всеосяжного національного, регіонального та місцевого розвитку. ПРООН досягає своїх цілей у партнерстві з Кабінетом Міністрів України, іншими агентствами ООН, установами з розвитку, громадянським суспільством та місцевими громадами. Програма сприяє знайти українські рішення для всесвітніх та національних викликів у сфері розвитку за рахунок проведення низки ініціатив, заснованих на досвіді та порівняльних перевагах ПРООН.