В результаті чого останні прийняли участь в програмах із співфінансування з міського бюджету на потреби у сфері покращення умов проживання у багатоквартирних будинках.

«Сьогодні у нас є 26 будинків. По квадратних метрах – це близько 70 тисяч. Ми порівняно з іншими компаніями є трохи меншими, проте, ми пішли дещо іншим шляхом. А саме систематизували нашу роботу для того, щоб подальші послуги були якіснішими», – доповів на нараді Віталій Тичківський, директор ТзОВ «ГУК».

Також керівник компанії відзначив, що «ГУК» намагається сприяти тому, щоб ОСББ та будинкові комітети приймали участь у програмах співфінансування з міського бюджету.

Де на потреби громади, такі як утеплення будинків, ремонт під’їздів, заміна каналізаційних мереж, водяних мереж, освітлення сходової клітки витрачається 70% коштів з міського бюджету та 30% коштів учасника проекту.

«На даний момент виконані всі роботи по програмах, крім двох. Один – в процесі виконання на завершальному етапі. І один проект буде розпочатий найближчим часом і до кінця вересня всі роботи буде виконано», – відзначив Віталій Тичківський, директор ТзОВ «ГУК».

Міський голова Івано-Франквська зауважив, що позитивним є те, що управляюча компанія «ГУК» активно допомагає головам ОСББ та будинкових комітетів в участі у програмах по співфінансуванню з містом, здійснюючи правову підтримку та документальний супровід.

«Я бачу, що тут є шість адрес. Ви таку роботу вели… Потрібно активно брати участь у програмах місцевого самоврядування, інших програмах. Прибудинковий комітет залучати. Просто «ГУК» активніше допомагає», – додав мер Руслан Марцінків.