«Мудра «Скорзонера» не платить податки за користування територією аеропорту — мер

Міський голова Віктор Анушкевичус доручив податковій інспекції підготувати інформацію, чому підприємство «Скорзонера», яке отримало в концесію Івано-Франківський міжнародний аеропорт, не платить податки за землю.

Про це сьогодні, 21 жовтня, йшлося на оперативній нараді у міського голови. За словами начальника управління земельних відносин МВК Кирила Обладана, «Скорзонера», як орендар, звільнена від плати за землю аеропорту, оскільки так постановила своїм рішенням обласна рада, яка є власником цього об’єкту. Тим не менш, каже Обладан, ділянкою користуються суборендатори.

Натомість представник міської податкової інспекції повідомила, що по цій темі вже є судові рішення і донарахування, про які вона проінформує Анушкевичуса згодом.

«Там понад 400 гектарів? Що там за механізм такий задіюється, мудра „Скорзонера?“…Дайте мені довідку. Аби не казали, що один з найбільших платників податків, а 420 чи 470 гектарів — ні копійки в міський бюджет. Це ж тоже неприпустимі речі», — сказав мер.

Як відомо, фірма «Скорзонера», яка є власником «Буковелю», та якою керує народний депутат України Олександр Шевченко, отримала Івано-Франківський аеропорт у у 30-річну концесію за 73 тис. грн. на місяць. Загалом умовами договору концесії передбачено інвестування концесіонером у реконструкцію аеропорту 50 млн. гривень.Рік тому в обласній раді окремі депутати заявили, що «Скорзонера» не виконує взятих на себе зобов’язань.