На засідання виконкому завітав Сергій Панькуш, який мешкає на вулиці Станіславській. За його словами оператор парковки Микола Гавриляк не видає пропуск його дружині, яка прописана в Тернополі, але також мешкає в історичному центрі міста, пишуть Версії.

Однак мер Руслан Марцінків як тільки почув прізвище Гавриляка, одразу перебив Панькуша:

«Мене вкурвили ці всі питання. Конче їхати до ратуші машиною? Це до мене підходять прокурори, мєнти, депутати. Має бути один підхід до всіх. Правила одні для всіх. Дивилися, що в центрі творилося півроку тому? – обурився міський голова. – П’яні молодики на крутих машинах їздили попри ратушу. Небезпечна ситуація. Ви хочете цього? Ми цього не допустимо».

Мер доручив начальнику міського управління транспорту і зв’язку Олегу Ганчаку вирішити цю проблему. Також Марцінків запропонував розробити схему перекриття й інших вулиць в центрі.

«Я вам розкажу, як колись перекривали Майдан Шептицького. Мешканці також хотіли пропусків. Ми знаємо, чим це закінчиться, – продовжив мер. – Це закінчиться крутими машинами тих, хто буде їздити біля ратуші. Я вважаю, що потрібно центр ще перекривати, щоб оті круті на Land Cruiser ставили машину за 300 метрів від Ратуші і йшли пішки, а то кожен хоче свою дупу везти до Ратуші».

Відео: Фіртка Франківськ