Результат пошуку зображень за запитом "шахи"

В турнірі взяли участь 83 учасники серед яких: 6 гросмейстерів, 13 міжнародних майстрів та 13 майстрів ФІДЕ. За підсумками пів-фіналу п’ять кращих шахістів в турнірній таблиці отримували право зіграти в фінал чемпіонату України, пишуть Версії  з посиланням на Долина Live.

Головним завданням для Петра перед турніром – було завдання потрапити в фінальну частину чемпіонату України, з яким він успішно і впорався.

Петро Голубка вдало пройшов турнірну дистанцію постійно перебуваючи в групі лідерів. Перед останнім туром наш шахіст мав 6 очок з 8-ми можливих ( 5 перемог, 2 нічиї, 1 поразка). В останньому турі йому випало грати проти міжнародного майстра Артура Фролова з Києва.

Перемога в останній партії забезпечувала для Петра гарантоване потрапляння в фінальну частину чемпіонату України, поразка – залишала поза фіналом, а нічия – з великою долею ймовірності також виводила Петра до фіналу.

На двох перших шахівницях були зафіксовані швидкі нічиї. Не стали зволікати і за третьою шахівницею – Петро Голубка прийняв пропозицію нічиєї від свого суперника вже на 5-му ході. Єдиним хто в цей момент міг наздогнати Петра по очках та випередити по додатковому коефіцієнту – Сергій Набока, однак той свою партію у підсумку програв.

А навіть якби й виграв, то як виявилось в підсумку – теж не наздогнав би Петра. Таким чином в фіналі здобули право грати: Віталій Бернацький (ГМ, 2570, Чернівці), Олександр Ковчан (ГМ, 2593, Харків), Артур Фролов (ММ, 2405, Київ), Валерій Нєвєров ( ГМ, 2484, Харків) та Петро Голубка (ММ, 2469, Долинський район).

Фінальна частина відбудеться з 05-го по 17-те грудня в м. Житомир. До переможців з пів-фіналу додадуться 7 персонально запрошених кращих гросмейстерів України.