Про такий випадок у мережі Фейсбук розповіла прикарпатка Tanya Doroshenko.
“Ми годину боролися за життя мого батька, стан був важкий, присутній лікар говорила про підозру на інфаркт, у хворого помалу віднімали руки, німіли ноги, техікардія з показником 200, а ми з парохом села в той час викликали швидку!”, – розповідає жінка.

Однак, за її словами, медики на допомогу не поспішали.

Так як ми відносимся до Лисецької ЦРЛ, хоча живемо у двох кроках від міста, одразу дзвонили туди! Однак марно, там допомогати не спішили і відправляти швидку не стали, перенаправили на Богородчани, ті у свою чергу відмовилися їхати, бо це далеко і все таки поряд місто і Лисецька швидка!

Дзвоню у 103, пояснюю ситуацію, мене наче почули продиктували мобільний номер швидкої (якої незнаю,в той момент це немало жодного значення, лиш щоб батька врятували). Додзвонююсь, пояснюю ситуацію і стан хворого, жінка відразу реагує, питає на якій ми вулиці, після названого місцязнаходження просто кидає трубку і все…”, – продовжує вона.

 Врятувати життя хворому чоловіку вдалося лише завдяки добрим знайомим, каже Таня. 

Дякуючи їм, ми таки дочекалися швидкої, – зазначає вона. –Але це один випадок, який вдалося вирішити, а проблема так і залишилася! Якість надання невідкладної швидкої допомоги для таких населених пунктів як Чукалівка є критичним! Сподіваюсь нам вдасться добитися змін у цій сфері і бути спокійними за життя наших близьких, рідних, друзів, односельчан!”