Під час гідравлічних випробовувань тепломереж будинку були виявлені численні пориви. На жаль, загальний стан труб такий, що вже не дозволяє встановити хомути чи вирішити ситуацію локальними замінами. Про це повідомляє пресслужба МІУК.

Тож співвласникам будинку було запропоновано виконати вибірковий капітальний ремонт підвальних мереж. На вибір мешканців МІУК надав два варіанти: заміна пластиком орієнтовною вартістю біля 400 тис. грн. та роботи металом вартістю біля 200 тис. грн. Співфінансування з боку підприємства – 50%.

На жаль, підписали відповідний протокол лише 30% квартир при необхідному мінімумі в 75% кв. м. Таким чином, відповідно до законодавства пропозиція щодо ремонту вважається відхиленою.

 

Водночас мешканка будинку Анна Білічак нарікає, що про те, що потрібно здати гроші людям сказали наприкінці вересня, хоча про те, що потрібно проводити часткову заміну мереж говорили ще у квітні, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Натомість франківець Сергій Адамович зазначає, що не був присутнім на зборах, а також не бачив протоколу на вибірковий ремонт підвальних мереж.

“Я не відмовляюся платити, а просто хочу, щоб МІУК по-людськи працював з людьми. Я був на одних таких зборах, вони хамлять і відверто шлангують”, – каже франківець.

Відтак, у МІУК кажуть, що проведуть ще одні збори та спробують переконати співвласників у необхідності виконання ремонту. В іншому випадку, тепловики не зможуть забезпечити початок опалювального сезону по цьому будинку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!