Мешканці франківської багатоповерхівки скаржаться на нічні п’янки під вікнами, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Зокрема, Olga Kapustynska у Фейсбук-спільноті Комуналка ІФ написала обурливий пост.

Дуже-дуже злосна!!!! Як можна такий сральник влаштувати людям під вікнами. Яку ніч мешканці будинку Івасюка, 32 не сплять (через літній майданчик) і крім цього спостерігають картину, коли вся ця шваль алкоголіків здає склотару, мукулатуру, а потім напивається і ходить собі в туалет або під вікнами або просто на виду у всіх!!!!

Немає сил боротись з цими пянками в літньому майданчику, що біля маркету “Пісня”. До ранку двіж!!! І як ви думаєте, де вони купують спиртні напої після 23:00? Мають право продавці відпускати алкоголь в такий час?!!!

Ми боремося, як можемо, але цього не достатньо. Вчора я два рази визивала поліцію, яка не змогла то кодло звідти вигнати.

Порадьте що робити в такій ситуації?!!! Хто поможе і зможе зупинити це свавілля!!!” – написала жінка та додала фото.

Прес-секретар патрульної поліції Микола Гурак підтвердив, що вночі були три виклики про порушення тиші, виїжджали екіпажі, які проводили з людьми профілактичні бесіди.

Вдруге на момент прибуття екіпажу люди сиділи тихо, втретє патрульні приїхали і припинили правопорушення, пов’язане з порушенням громадського спокою.

“На порушення тиші патрульні реагують, що свідчить і сама заявниця, і 26 числа (липня, – ред.) три рази приїжджали, і тепер приїжджали. Патрульні намагаються припинити правопорушення. Буває, от приїхали поліціянти, а люди сидять собі тихо, тобто нема порушення громадського порядку. Або приїхали – пояснили, що люди сплять – все добре. Патрульні не можуть застосовувати силу і розводити по домівках. Приїхали, поговорили, розійшлись. Вдруге приїхали – уже інші сидять. Є статті, які стосуються порушення громадського спокою, але не завжди їх можна застосувати. А те, що продають алкоголь вночі, – Антимонопольний комітет скасував рішення міськради про заборону продажу алкоголю після 22:00″, – каже Гурак.

Світлина від Olga Kapustynska.