Про це повідомляє підприємець, жителька с. Татарів Наталія Кульчицька: “П’ятого червня громада села Татарів боронила село від незаконного встановлення установок мінізаводу по виготовленні бетону, – пише Н.Кульчицька на сторінці у соціальній мережі, – Зібрався народ і не дозволив виїхати техніці, яка привезла дану установку”.

Селяни викликали контролюючі органи, міліцію, прокуратуру, владу: “Здається, перемога на нашому боці, – ділиться пані Наталія, – Власник будіництва дав нам письмову розписку,в якій зобовязується до 09.06.13 р забрати з території обладнання і не продовжувати дальше будівницво. Хочу подякувати всім, хто допоміг нам відстоювати дане питання. Дякую тим, хто допомагав консультаціями. Дякую місцевій пресі”.

Цікавим є той факт, що місцеві правоохоронці намагається саме цій тендітній жінці приписати організацію вчорашньої акції: “Надіюсь, що їм не вдасться. Надіємся на краще. Шкода, що в нас на селах немає спеціалістів-юристів, в яких можна б було оперативно отримувати консультації, щоб вберегти людей від криміналу. Хто може в цьому надати допомогу, буду рада”.