Результат пошуку зображень за запитом "http://versii.if.ua/novunu/u-kolomiyi-suditimut-zhinku-yaka-vbila-dvoh-ditey-ta-namagalasya-pokinchiti-z-zhittyam/"

Мати розчинила у воді снодійний лікарський засіб “Сонміл” у вигляді таблеток та дала випити своїм дітям. Сказала їм, що це вітаміни. Від спожитого діти померли, повідомляє прес-служба Коломийського міськрайонного суду.

Після цього жінка за допомогою станка для гоління перерізала собі вени та спожила отруту у вигляді цих же таблеток. Однак покінчити життя самогубством їй не вдалось.

Відповідальність за вчинене згідно закону карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

8 серпня відбулось судове засідання. Обвинувачена, яка утримується під вартою, з’явилась. Проте з невідомих суду причин не з’явилися потерпілі.  З цих підстав захисник обвинуваченої особи заявив клопотання про оголошення перерви у підготовчому судовому засідання з ціллю забезпечення явки вказаних осіб. З цим погодилася обвинувачена та прокурор.

В процесі судового розгляду обвинуваченій продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят днів до 07 жовтня 2018 року, пишуть Версії з посиланням на West.news.

Наступний розгляд справи у підготовчому судовому засіданні відбудеться 31 серпня 2018 року о 14 год 30 хв.

Нагадаємо, у Коломиї судитимуть жінку, яка вбила своїх дітей та намагалася покінчити з життям.