Мешканці житлових будинків у самому центрі Івано-Франківська задихаються від смороду, і просять владу, допомогти їм у вирішенні даної проблеми.

На Північному бульварі сміттєвий жах, мешканці б’ють на сполох

 

Головному санітарному лікарю Івано-Франківська,
вул. Репіна, 6, м. Івано-Франківськ, 76018
Голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації,
вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства,
вул. Велика Житомирська, 9, м. Київ, 01601
Міському голові Івано-Франківська,
вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004
Прокурору міста Івано-Франківська,
вул. Гаркуші, 9, м. Івано-Франківськ 76000
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області,
вул. Сахарова, 23а, м. Івано-Франківськ, 76014
Від мешканців будинків 8, 8а, 10
по вул. Північний Бульвар ім. Пушкіна,
у м.Івано-Франківську
КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

У нас, мешканців будинків 8, 8а, 10 по вул. Північний Бульвар ім. Пушкіна, у м.Івано-Франківську виникла проблема з розташуванням контейнерів для сміття. Мешканці будинків, біля яких влаштовані сміттєзвалища, проти того, щоб під будинок несли сміття з усього мікрорайону.

Цей «майданчик» чомусь виконує функцію сміттєзвалища цілого мікрорайону. Жоден з цих смітників не облаштований.

Розсадник антисанітарії влаштувати за якихось 5 метрів від вікон житлового будинку. Переповнені сміттям, обліплені мухами, бродячими котами та собаками контейнери створюють нестерпні умови проживання.

Ніхто нас про це не попереджав і питання про місцерозташування баків не узгоджував, хоча санітарними нормами й передбачено, що встановлення контейнерів зі сміттям здійснюється комісією з участю архітектора міста, представника санепідемстанції та працівника комунального підприємства. Але такий акт на встановлення сміттєвих баків біля будинків не складався. Слід також зазначити про неприпустимість розміщення сміттєвих баків поруч з люком від колодязя з питною водою, якою забезпечуються жителі прилеглого району. Бо можна собі лише уявити, що буде, коли, не приведи, Боже, відходи різноманітних нечистот, які постійно витікають з баків, потраплять до колодязя з питною водою… Тим паче, що з часу появи у цьому місці горезвісних баків жоден з них не промивався та не дезінфікувався, хоча за санітарними нормами повинні це робити не рідше одного разу на 10 днів.

Мешканці житлових будинків у самому центрі міста задихаються від смороду.
Керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про звернення громадян», просимо: Здійснити контроль за дотриманням вимог законодавства при розміщенні контейнерів для сміття біля будинків 8, 8а, 10 по вул. Північний Бульвар ім. Пушкіна, у м.Івано-Франківську. Вжити заходів по демонтажу і по зміні місця розташування контейнерів для сміття. Здійснити необхідні заходи для усунення виявлених порушень.

Мешканці житлових будинків у самому центрі міста задихаються від смороду