Результат пошуку зображень за запитом "Яна Зінкевич"

В ході зустрічі з пресою пані Зінкевич розповіла про історію створення та специфіку роботи батальйону. Також, за її словами, вона приїхала до Івано-Франківська агітувати людей вступати до лав “Госпітальєрів”. Про це пишуть Версії з посиланням на  westnews.

“Починалося все 6 липня 2014 року, після боїв у Карлівці та Пісках. Тоді вже почалося звільнення міст. Саме в той момент я вирішила створити медичну службу в лавах тоді ще “Правого Сектору” під проводом Дмитра Яроша. Починалося все зі взводу. Я відбирала людей з різними професіями, як то електрики, сантехніки тощо. Для навчання запросила американських інструкторів. На даний момент батальйон пройшло 300 людей”, – розповіла дівчина.

Варто зазначити, що на момент створення підрозділу Яні  Зінкевич було всього 18 років.

“У мене не було великих навиків у медицині. Була лише дитяча мрія вступити до медичного університету, але вона, на жаль, не здійснилася”, – зазначила медик.

На даний момент батальйон регулярно перебуває на передовій в зоні АТО. Медики надають допомогу як бійцям, так і учасників торгівельної блокади ОРДЛО, перебуваючи на одному із редутів. Окрім цього, в українських містах “Госпітальєри” проводять медичні вишколи. До слова, інструктори батальйону навчені за системою НАТО.

“Ми надаємо допомогу усім без виключення. В 2014 році до нас потрапляли поранені сепаратисти і ми допомагали їм, а вже потім передавали у відповідні служби”, – згадує Яна Зінкевич

“Ми знахожимося там, де гаряче”, – додала вона.

На даний момент під опікою “Госпітальєрів” перебувають 500 поранених та родини понад 70 загиблих в АТО бійців.