Результат пошуку зображень за запитом "Гончарук"

На базі НБУ “Прикарпаття” у Яремчі є можливість створити унікальний реабілітаційний центр. Адже Нещодавно НБУ прийняло рішення про відчуження цього об’єкту шляхом приватизації, пишуть Версії.

«Є Фонд держмайна. Ряд документів мною, як головою облдержадміністрації, було відправлено до керівника НБУ. Ця споруда, яка стоїть, можна сказати, в центрі Карпат, використовується неефективно. Тому, що, на жаль, Національний банк України, не почув всі звернення голови обласної державної адміністрації. У мене є перелік документів. Стоїть у нас в центрі Карпат мегасучасний комплекс, який в принципі потребує єдиного – доброї волі керівників, кому належить ця споруда. Від ОДА всі листи, документи ми надавали. Не може бути так, щоб це пішло в приватні руки, чи це може хтось викупити. Це є держана власність, знаходиться на території нашого краю», – відзначив Олег Гончарук.

Губернатор додав, що звернувся до керівництва Фонду держмайна України з пропозицією, щоб даний об’єкт використовувати чи для реабілітації, чи для лікування.

«7 мільйонів гривень не вистачає для того, щоб цей комплекс почав функціонувати. Ми надали пропозиції, що ми готові на сьогоднішній день, щоб передали на обласну комунальну власність і відповідно після цього робити всі розрахунки», – відзначив посадовець.