22 грудня на другому пленарному засіданні сесії обласної ради Святослав Никорович зачитав и звернення до Президента України П. Порошенка та голови Верховної Ради України А. Парубія, щодо ситуації, яка розгортається навколо діяльності Національного антикорупційного бюро України та спрямована на дискредитацію його роботи, пишуть Версії.

“НАБУ є унікальним органом, адже створений з нуля саме в незалежній Україні та з метою протидії кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені, перш за все, вищими посадовими особами. Спроби інших органів державної влади чи посадових осіб втручатись у спецоперації НАБУ, контролювати здійснення працівниками органу своїх повноважень є зловживанням та блокуванням реальної боротьби з корупцією на найвищих рівнях”, – йдеться у зверненні.

За пропозицією Олександра Сича були вилучені певні пункти зі звернення, які могли на даний час стати неактуальними (статистичні дані) або ж перегукуються зі зверненням міської асоціації учасників АТО щодо проведення антикорупційної реформи.

“Воюють між собою всі – НАБУ, НАЗК, САП, прокуратура, Кабмін, Верховна рада.Тому я не хочу, щоб нашу обласну раду втягували, як інструмент, в ту війну. Сліпий інструмент, бо хто за що воює, ми не знаємо. Але ми повинні продемонструвати нашу принципову підтримку НАБУ”, – відмітив голова облради.

Звернення підтримало 68 депутатів.