Як відзначив чиновник, важливим питанням залишається захист прав громадян.

“Є актуальне питання захисту прав громадян. Мною було прийняте рішення про створення антирейдерського штабу. До них входять представники силових структур, правоохоронці, по бажанню – працівники прокуратури. Сьогодні було проведено чергове засідання такого антирейдерського штабу на Івано-Франківщині. Було розглянуто одну справу щодо подвійної реєстрації договорів на одну ділянку”, – розповів міністр.

Високопосадовець додав, що по всій країні Міністерством ініційовано запуск мобільних груп інформування громадян, які виїжджають до віддалених сіл, пишуть Версії.

“На Прикарпатті вже було здійснено 12 таких виїздів щодо інформування громадян. Я переконаний, що жнива, які нас чекають, будуть без конфліктів і відзначаться тільки рекордними врожаями”, – запевнив Міністр Петренко.

Крім того, в області важливими є питання пов’язані з виплатами заробітних плат.

“Це питання є на контролі Міністерства юстиції. По Івано-Франківській області є позитивні результати. Нам вдалось стягнути 700 тисяч гривень на користь людей з приватних підприємств області”,- додав міністр Петренко.

Повідомив політик і про те, що Івано-Франківщина приєдналась до сервісу “шлюб за добу”.

“Жодного розлучення серед тих пар, які скористались цією процедурою не відбулось. А для того, щоб отримати свідоцтво про народження дитини за 24 години потрібно швидко визначитись з ім’ям дитини”,- додав Павло Петренко.

#РОБОЧИЙВІЗИТ Прес-конференція за підсумками робочого візиту до Івано-Франківська за участю громадян, які стали клієнтами системи безоплатної правової допомоги (БПД).

Posted by Павло Петренко on Thursday, August 31, 2017