На оперативній нараді Руслан Марцінків попросив керівника «Муніципальної варти» Богдана Кухарука прийняти на роботу ще одного працівника – інспектора патрульної поліції Тетяну Кравців. Її нещодавно звільнили з патрульної поліції через невчасно задекларований автомобіль, який був придбаний закордоном за майже чверть мільйона гривень. Оскільки ціна покупки перевищила 50 прожиткових мінімумів, патрульна мала в 10-денний термін повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. Втім, поліцейська невчасно повідомила НАЗК про зміни в майновому стані, пишуть Версії.

«Ту патрульну, що звільнили, візьміть до себе. Ми своїх «корупціонерів» не кидаємо», – зауважив мер, натякаючи, що йому також інкримінують адмінправопорушення за цією ж статтею.

Нагадаємо, на Руслана Марцінківа також склали протокол за корупційне діяння. Причина – несвоєчасне внесення в е-декларацію відомостей про суттєву зміну майнового стану, зокрема про купівлю нового автомобіля Skoda Оctavia.

Присутній на нараді заступник начальника управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську Олег Сердюк відмітив, що для управління звільнення Тетяни Кравців – справжня втрата.

«Повірте, наше бажання було залишити її, але на жаль за законом це неможливо», – зауважив Сердюк.

Мер відмітив, що завжди можна знайти вихід.

«Ми виходимо з цієї ситуації, що склалася – в «Муніципальну варту» візьмемо. Якщо вона ще не знайшла іншу роботу», – сказав Марцінків.

Керівник «Муніципальної варти» Богдан Кухарук зауважив, що він не проти, але спочатку має провести співбесіду з потенційною вартовою.