Проект був реалізований міською владою в співпраці зі “Спілкою учасників АТО”. Василь Андріїв, очільник організації, вручив Тетяні Равлюк ключі від двокімнатної квартири. Василь Андріїв поділився життєвою історією цієї сім’ї:

Знайомтесь..
Це Тетяна. Її сім”я складається із трьох осіб. Маленька донечка Марічка та син Ігорчик.. в нього важка хвороба ДЦП.
Вони все життя прожили в гуртожитку площею 14м2, із бабусею та двома сестрами, далі по наймах..

Сьогодні вони отримали нову двохкімнатну квартиру за проектом “Житло воїнам АТО” від Міська Асоціація учасників АТО.

Тетяна Равлюк народила Ігорчика в ранньому віці, пізніше на світ з’явилася Марічка. Одинока мати вже зневірилася, що зможе діточкам дати стабільність та старт в життя. На квартирній черзі вона під номером 3162. Вона каже, що з дитинства була мрія мати власне житло.. а з народженням дітей, мрія вже стала необхідністю. Тепер особлива сімя отримала свій очікуваний подарунок від учасників АТО.

Ще в травні ми прийняли відповідальне рішення взяти під своє крило дітей інвалідів та дітей з ДЦП в питанні забезпеченні житла, і включити їх в програму “Житло воїнам АТО”. Вважаємо, що це наша спільна відповідальність подбати про діток з інвалідністю, щоб вони мали змогу жити у власній, новій домівці. Вони мають право на краще життя.. а наш моральний обов’язок їм це забезпечити..!

Сьогодні здійснилася мрія, ще однієї сімї..
З Богом, рухаємось далі.. написав  Vasul Andriyv.

Світлина від Vasul  Andriyv.

Світлина від Vasul  Andriyv.

Світлина від Vasul  Andriyv.

Posted by Vasul Andriyv on Thursday, October 26, 2017