Боролися з негодою також в Івано-Франківську. Принаймні, в цьому переконують міські чиновники. У зв’язку із сильним снігопадом, який спостерігався упродовж 13 листопада, було залучено всю наявну техніку комунального господарства, — кажуть в мерії. Усувати наслідки негоди в середмісті виїхало понад 15-ть одиниць спецтехніки, пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

На базі «Муніципальної дорожньої компанії» комунальники відстежували їхню роботу за допомогою GPS-трекерів. Ситуацію в місті особисто контролював міський голова Руслан Марцінків. Він об’їхав міські вулиці задля перевірки роботи спецмашин. Також перевірив рух громадського транспорту під час складних погодних умов.

“Випала півмісячна норма снігу. Це велике навантаження на Івано-Франківськ. Добре, що ми купили декілька нових снігоприбиральних машин. Але ми будемо продовжувати закуповувати цю техніку. Вона доволі дороговартісна, але це є потреба часу. Хочу сказати, що комунальні підприємства активно працюють, зокрема, “Муніципальна дорожня служба”, – розповів Руслан Марцінків.