terorysty

Про це у своєму розслідуванні показав місцевий журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький до якого звернулися потерпілі.

На даний момент, терористи можуть використовувати бусик на івано-франківських номерах в свої цілях.

Як розповів Віталій Мацьоцький, до нього звернулися знайомі, які раніше передали автомобіль для волонтерів, які працюють в зоні АТО.

В одній з поїздок волонтерів захопили терористи – водія і пасажира взяли в полон, а машину забрали собі. Після звільнення з полону, 26 вересня 2014 волонтери написали заяву про викрадення автомобіля. Однак, до сьогоднішнього дня, заява не внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а викрадений бусик не прописаний в базах ДАІ.

Журналіст “ДК” перевірив це – начепив на свою машину дублікати номерів бусика і проїхав під радар “Рубіж” – реакції ніякої. Після цього, Віталій Мацьоцький звернувся до УМВС Івано-Франківської області.

Там пообіцяли розібратися, але – так і нічого і не зробили. “Основна вимога – щоб внесли в базу оскільки там Івано-франківська реєстрація.

Вони можуть приїхати на пост, обстріляти солдат або будуть перевозити зброю. Я переживаю щоб їх бусик не використовувався терористами. Реакція МВС мене просто шокувала … Реакції нуль”, – каже журналіст.