Вчора, у вівторок 25 червня, 130 випускників факультету громадської безпеки та соціальної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ (ЛьвДУВС) отримали погони лейтенанта міліції та дипломи бакалавра права. Вони працюватимуть у міліцейських колективах десяти областей.

Найбільше поповнення, як завжди, отримає прикарпатська міліція — 42 молодих фахівців. За традицією, святкове дійство розпочалося на плацу навчального закладу, що має більш ніж півстолітню історію. Привітати випускників приїхав ректор ЛьвДУВС доктор юридичних наук, професор, генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк.

Далі колона випускників під супровід духового оркестру урочистим маршем пройшла до площі перед пам’ятником Іванові Франку. Тут перед сотнями людей, які зібралися побачити красивий і хвилюючий церемоніал, ректор Цимбалюк та начальник УМВС України в Івано-Франківській області генерал-майор міліції Олег Сало посвятили новоспечених лейтенантів в офіцери та вручили їм дипломи бакалавра права.

Тринадцять випускників отримали дипломи з відзнакою. Керівник прикарпатської міліції Олег Сало нагородив цінними подарунками відмінників навчання лейтенантів міліції Людмилу Гончар та Романа Бабецького, вони працюватимуть в органах внутрішніх справ Івано-Франківщини. Також генерал відзначив багаторічну роботу з виховання міліцейських кадрів начальника факультету громадської безпеки та соціальної роботи ЛьвДУВС полковника міліції Мирослава Бучка.

Представники духовенства провели традиційну посвяту випускників міліцейського вишу на службу. Юнаки і дівчата в парадних одностроях востаннє пройшли таким складом урочистим маршем і, за давнім звичаєм, кинули вгору пригорщі монет.