kuznjetsov1

 

Близько другої години у місцевому кафе “Говорить Івано-Франківськ” відбулася зустріч Ірини Луценко та Василя Кузнєцова, екс-керівника МВС в області. Мова йшла ймовірно про повернення останнього на колишню посаду.

На разі Ірина Луценко продовжує робочі зустрічі.

Довідково: Кузнєцов Василь Станіславович, народився 27 жовтня 1965 року в місті Івано-Франківську. У 1984 році, після служби в армії, поступив у Воронезьке військове училище. Закінчивши навчальний заклад з червоним дипломом, проходив службу в Групі радянських військ в Німеччині. Згодом кадровий офіцер повернувся на Україну і продовжував службу у військовій частині в Коломиї. Був командиром роти, потім начальником штабу частини. Здобув другу вищу освіту – у 1998 році закінчив економічний факультет Прикарпатського університету.

По завершенні навчання фаховий бухгалтер-економіст розпочав службу в системі податкової міліції. Розпочавши з посади оперуповноваженого, невдовзі став начальником оперативного відділу податкової міліції в івано-Франківську, потім начальником Богородчанського районного відділу податкової міліції, згодом – першим заступником начальника управління податкової міліції Івано-Франківської області.

З березня 2005 року по січень 2007 року – начальник Управління міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області. Згодом працював першим заступником начальника УСБУ в Івано-Франківській області. Наказом Міністра внутрішніх справ України від 9 січня 2008 року призначений начальником УМВС України в Івано-Франківській області. У 2010 році звільнений з посади. Цього ж року балотувався по списках партії “Батьківщина” до Івано-Франківської обласної ради.