Презентував книгу франківцям її розпорядник – директор івано-франківської філармонії Василь Тимків та міністр культури Євген Нищук.

Тимків зауважив, що перша презентація цього видання відбулася під час Київського арсеналу, а друга на початку червня в Івано-Франківській філармонії.  Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

«Словник містить основні терміни, що стосуються музики, співу, танцю, хореографії, та концертної діяльності, а також назви музичних інструментів, їх основних частин та деталей. Видання включає значну кількість ілюстрацій, підібраних на основі різних вітчизняних та зарубіжних джерел», – розповідає високопосадовець.

Словник розрахований на учнів музичних шкіл, студентів та викладачів вищих навчальних мистецьких закладів, музикантів-аматорів та професіоналів та просто поціновувачів музичного мистецтва.

«Це викорінювалось навмисно, було практично в негласній забороні. Зараз практично не залишилось тих, хто може це згадати. Хочеться подякувати тим, хто зберіг ці спогади для нас. Якщо говорити з чим навчається музична обсерваторія, то це добра радянська калька. Або зумисне спотворення всього», – зауважує міністр культури Євген Нищук.

За словами Нищука, схожі словники потрібно також видати у сфері мистецтва для шкіл початкового та вищого рівня.