gorgany_race

На Прикарпатті пройшли змагання "Gorgany race"

Цього року у перегонах взяли участь близько 2000 осіб з різних областей України (Донецької, Луганської, Львівської, Івано-Франківської та ін.), міста Києва, а також представники АР Крим, Польщі, Білорусії.

На Прикарпатті пройшли змагання "Gorgany race"

Змагання проходили у класах: «Спринт», «Трек» (пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму), «Вело» (велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму). За контрольний час 30 годин командам було запропоновано подолати складну дистанцію у найбезлюднішій частині Карпат. За результатами змагань команди-переможці нагороджені цінними подарунками, а всі учасники заходу залишилися задоволеними організацією проведення змагань.

На Прикарпатті пройшли змагання "Gorgany race"

Для довідки:
Восьмий рік поспіль у найбільш віддаленому та “дикому” районі Українських Карпат відбуваються екстремальні пригодницькі перегони «Gorgany race». Найбільші відчайдухи стягуються сюди з усіх куточків України, а також і з-за кордону, щоб випробувати свою сміливість та витривалість. Перегони включають у себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек»), 60 кілометрів нон-стоп у класі “Спринт” або 160 км – на велосипеді та пішки (у класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках. Дистанція перегонів складна, з великими перепадами висот та потребує досконалих навиків в орієнтуванні.