Сьогодні мав зустріч з представниками НЕФКО. Маємо спільний інвестиційний проект щодо утеплення шкіл та садочків міста. Ми зацікавлені у комплексному підході до впровадження енергоощадних заходів у навчальних закладах міста, тож робимо все від нас залежне, щоб втілення угоди розпочалося якомога швидше.

Зі сторони міської ради ми прийняли всі необхідні рішення та взяли на себе зобов’язання згідно договору. На жаль, дуже відчуваємо брак робочої сили, нам бракує проектних і підрядних організацій. Та важливо, що разом з партнерами маємо спільне бачення вирішення тих питань, які виникають в процесі реалізації проекту. Всі питання вирішені й ми готові до впровадження першого етапу. Й відразу розпочинаємо підготовку до наступного. Місту важливо показати міжнародним партнерам, що проекти реалізовуються й ми відкриті до нових, – написав Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Довідково:

НЕФКО – коротка назва Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO), створеної в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи, включаючи Росію, Білорусь і Україну. Кліматичний напрямок не має регіональних обмежень.