Результат пошуку зображень за запитом "суд"
Сьогодні, 24 липня, відбулося чергове засідання суду за позовом міської ради Івано-Франківська до мешканки міста Мирослави Мунакати, яка власним коштом облаштувала тротуар перед своїм будинком на вулиці Новій.

Суд (суддя Мирослава Польська) постановив призначити будівельно-технічну експертизу з питань, які визначені судом та доручити проведення такої експертизі іншій експертній установі, замість тих, що запропоновані сторонами, а саме – ТОВ «СУДОВО-ЕКСПЕРТНЕ БЮРО УКРАЇНИ», м Львів, вул. Чайковського, 8, поставивши перед експертом питання визначені судом, з урахуванням питань поданих сторонами. Витрати на проведення експертиз покласти на Івано-Франківську міську раду та Мирославу Мунакату в рівних частках з подальшим вирішенням по розподіленню частки виплат за рішенням суду по суті даного спору, пишуть Версії.

Провадження по справі припиняється на час проведення експертизи.

Серед іншого суд поставив перед експертизою завдання оцінити стан тротуару на вулиці Новій за 5 метрів до облаштованого Мирославою Мунаката тротуару, та 5 метрів після.

Нагадаємо, що міська рада пропонувала залучити для проведення експертних робіт Кавецького Василя, котрий є засновником судово-експертної приватної фірми “ЕКСПО-ФІРМА” в м. Косів.

Натомість відповідач Мирослава Мунаката заперечувала проти такого експерта підозрюючи його в можливій упередженості на рахунок чого було подане відповідне Клопотання.

Тротуар на вулиці Новій в Івано-Франківську був власним коштом облаштований Мирославою Мунаката в 2013 році, після багаточислених безрезультатних звертань до тодішньої міської влади міста (міський голова Віктор Анушкевичус) щодо жахливого стану вулиці. В суд же на мешканку міста в 2015 році подала вже новообрана міська влада (міський голова Руслан Марцінків). Вулиця Нова й надалі перебуває в жахливому стані.