Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Нагадаємо, договір про будівництво моста через Бистрицю Солотвинську управління капітального будівництва уклало 17 жовтня з ТОВ “Мостобудівельний загін №112”.

Підприємство, яке виграло тендер, має податкову заборгованість, пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Так, ця фірма мала заборгованість з ПДВ, – визнав Руслан Марцінків. – Мова йде про те, що ця фірма спеціалізується на мостобудуванні. Ви знаєте, як тяжко працювати з бюджетом? І коли вони будували міст в Одесі чи Кривому Розі і помінялася місцева влада, їм за виконані роботи два роки не платили кошти. Відповідно була заборгованість по податках, заборгованість по ПДВ. Зараз це все в робочому порядку закрито”.

При цьому міський голова зазначив, що із податковою заборгованістю вигравати тендери законодавство не забороняє. Крім того, за його словами, є дуже мало фірм, які не мають кримінальних проваджень. Тим паче, якщо ці підприємства працюють з бюджетними коштами.

“Але це підприємство має значний досвід у будівництві мостів і має власну техніку, що є дуже важливо. На то є громадянське суспільство, щоб контролювати роботи”, – зазначив Марцінків.

Марцінків передбачає, що будівництво моста може обійтися міському бюджету на 10% більше, ніж передбачено в договорі. Це, як він каже, дозволяє закодавство.

Це приблизно 15 млн гривень. Крім того, за його словами, окремо оголосять два тендери – на будівництво під’їзної дороги і будівництво транспортної розв’язки.

Нагадаємо, що тендер на будівництво моста оголошувався разом з будівництвом транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна з очікуваною вартістю 206,6 млн грн. Відновідно до тендерої документації, будівельні роботи мають проводитися у три етапи. Перша черга – будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, друга черга – будівництво вулиці Хіміків, третя – будівництво самого моста.

За графіком, каже Марцінків, міст повинен бути зданий в експлуатацію у травні 2019 року, а вже потім буде розв’язка і дорога. Втім, мер сказав, що не може гарантувати, що міст здадуть вчасно.

“Ми ще не почали його будувати, як прийшла перша перевірка з податкової інспекції до Галіпчака – до начальника Управління капітального будівництва, був обшук в його офісі тощо. На жаль, в нашій країні від таких речей не застраховані. Мені би хотілося, щоб все було гаразд. Тому що міст потрібен громаді. Я не вічний міський голова, і я  не збираюся тут бути дуже багато термінів, і мені важливо, щоб цей міст був збудований саме за моєї каденції. Тобто це моє завдання, це моє реноме, це майбутнє моєї політичної кар’єри”, – підсумував Руслан Марцінків.

Також він сказав, що у планах будівництво ще одного моста – у бік Загвіздя.