основна
Унікальна творча група “Сновиди” з Тернополя презентуватиме свої картини у Івано-Франківську. Більше 50 полотен виставлять у фортечній галереї “Бастіон” 13 тернопільських художників.
– Аналогів подібних груп на Україні немає, – запевняє засновниця арт-групи Олеся Гудима. – Зазвичай творчі об”єднання створюють галереї з професійних художників. У нас – вільна група, яка об”єднує творчих людей різних професій. Хоча є і художники, які мали чимало виставок в Україні та поза її межами.
У “Сновидах” сьогодні близько 200 людей не тільки з Тернополя, але й інших міст України. Всі картини різні, адже для художників нема обмежень у формі та стилі вираженні своїх почуттів.
– Сновиди – то майстри ілюзії. Кожен художник розуміє присутність по-своєму, кожен має свій вимір. Ми всі різні, і тим цікаві, – каже Олеся Гудима. – Що вдаліше виражена ілюзія, тим більший інтерес вона викликає. Ми відбираємо картини не за техніками виконання, а за настроєм, який несе полотно.
Учасники арт-групи “Сновида” дотримуються принципу “ненасилля”. Тому на картинах – позитивна енергетика.
– Роботи художників можуть дивувати та шокувати, але не лякати, – продовжує співрозмовниця.
Тернопільська арт-група “Сновиди” традиційно влаштовує спільні з поетами, співаками та музикантами мистецькі проекти та перфоманси. У Франківськ “Сновиди” везуть також кілька цікавих сюрпризів.

 

основна

IMG_0950

IMG_0949

IMG_0948

IMG_0947

IMG_0946

IMG_0945

IMG_0944