Розпочався захід з театралізованого дійства, яке організували студенти Інституту мистецтв, повідомляє прес-служба Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Потім  гостей свята запросили на передріздвяний ярмарок. Тут усіх пригощали різноманітними смачними стравами, що їх приготували студенти кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Інституту туризму та пропонували старовинні та сучасні рецепти дванадцяти страв Святої Вечері, що побутують у Прикарпатському регіоні. І все це за символічну плату.

Гості ярмарку також мали змогу придбати пам’ятні сувеніри , виготовлені  студентами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва: картини, листівки, ляльки-мотанки і ін.  До благодійної акції долучилися і вихованці Коломийського дитячого будинку-інтернату, які представили власноруч виготовлені  вироби.

Завершилася благодійна акція  Різдвяною містерією «Христос народився! Славіте його!», яку створили студенти кафедр театрального та хореографічного мистецтва і хорового диригування Інституту мистецтв.

Головна мета заходу полягала не лише у демонстрації творчих талантів студентів, а у безкорисливій допомозі людям, які її потребують. Як зазначила ініціатор проведення благодійної акції студентка 4-го курсу кафедри театрального мистецтва Людмила Лучин усі виручені від ярмарку кошти будуть передані на лікування хворого 11-річного Миколки Ломовича з Богородчанського району, який перебуває в онкогематологічному відділенні.

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/j/a/jarm2.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/j/a/jarm3.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/j/a/jarm4.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/j/a/jarm5.jpg