В рамках проекту “Відкриємо Україну для українців” на Вічевому майдані встановили КУБ. Франківці мали змогу завітати до мобільної студії та висловити свої думки про актуальне на наболіле. І потрапити в ефір “Прямого”.

8 грудня відомий журналіст Матвій Ганапольський виходив в ефір “Прямо з Івано-Франківська”. Він прогулювався містом, знайомився з франківцями, зустрічався зі студентами. Навіть неочікувано в Університеті Короля Данила екс-прем’єра Юрія Єханурова зустрів.

А наступного дня на презентації автобіографічної книги “Смайлик” в прес-центрі “Версій” поділився своїми враженнями про Івано-Франківськ.

“Я ж приїжджаю на один день, але я одразу відчуваю, куди я приїхав. Я поділяю міста на живі і мертві, – зізнався медійник. – Було одне місто, яке справило на мене гнітюче враження. Ніби і люди ходять, і ліхтарики сяють, і торгові центри працюють. Але чого немає. Люди понурі, ходять поволі. А Івано-Франківськ – це такий дивний осередок життя”.

Для Ганапольського Івано-Франківськ – це кольорове місто з моторчиком, який ніколи не зупиняється.

“У Івано-Франківську є такий моторчик, який крутиться. А потім його вимкнули, а він сам крутиться. У місті має бути щось таке всередині, щоб воно само працювало на відтворення. І у Франківську це є. Місто відновлюється. Є такі міста, де всі вдягаються в чорне, а тут вдягаються в кольорове. Тому не треба мати комплекс і кричати о столиці: “Ми є!”. Треба самому відчувати себе столицею”, – відмічає незмінний ведучий радіостанції “Ехо Москви” та ранкового ефіру на радіо “Ера”.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Відомий журналіст Матвій Ганапольський у Коломиї зустрів друга, з яким не бачився понад 50 років